Hollywood 30 Days banner
Hollywood 30 Days sipariş
Hollywood 30 Days ile Zayıflayın!!

Hollywood 30 Days İçeriği

Hollywood 30 Days İçerisinde Neler Bulunur?
Öncelikle Hollywood 30 Days içerisinde bulunan maddeler tamamen doğal, bitkisel maddelerdir. Ürünün içerisinde katkı maddeleri bulunmamaktadır. Yüzde yüz doğal bir gıda takviyesi ürünüdür. İçeriğindeki doğal maddelerin zayıflamada birçok yardımcı özellikleri bulunmaktadır. Zayıflama etkileri yanında aynı zamanda, toksik giderici özelliği, içeriğinde kullanılmış bitkisel maddeler ile birlikte bulunmaktadır.

Hollywood 30 Days içerisinde bulunan bitkisel maddeler kısaca; lotus yaprağı, sentella yaprağı, rezene, limon otu ve aynı zamanda içeriğinde üzüm çekirdeğinin ekstresi kullanılmıştır. İçeriğinde kullanılmış olan bitkisel maddelerin zayıflamaya yardımcı olduğu testler ve deneyler ile ispatlanmıştır. Aynı zamanda anti-oksidan özellikleri sayesinde selülit tedavisinde hızlandırıcı etkileri ve toksik atıcı etkileride içeriğinde kullanılmış maddeler sayesinde sağlanmaktadır. Hollywood 30 Days’in toksinlerden arındırıcı etkisi sayesinde cildin yenilenmesi ve hızla iyileşip genç görünmesinde büyük etkilere sahip bir gıda takviyesidir. İçeriğinde bulunan sentella yapraklarının içerdiği asitlerin etkisi, selülitlerin giderilmesinde yardımcı, tedavi edici etkisi bulunan bir maddedir. İnsan derisinde bulunan kollajen proteinin, daha hızlı sentezlenmesinde etkili olan bu ürün, derinin gençleşmesine aynı zamanda yardımcı olmaktadır. Artık herkes tarafından etkilerinin bilindiği üzüm ekirdeği ekstresi ise güçlü bir anti-oksidan etkisi göstermektedir. İçeriğindeki üzüm çekirdeği ekstresi sayesinde toksinlerin atılmasında yardımcı olmaktadır.

Hollywood 30 Days içerisinde bulunan maddeler arasında katkı maddesi bulunmamaktadır. Doğal içeriği sayesinde yan etkileri ya da herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Fakat bu hiç kimseye zarar vermeyeceği anlamına gelmemektedir. Yani içeriğinde bulunan herhangi bir maddeye allerjisi bulunan bir kişide, zararlı etkiler yaratabilir. Dolayısıyla, kullanmadan önce mutlaka içeriğinde bulunan maddelerin bilinmesi önemli bir detaydır. Özellikle allerisi bulunan kişilerin içeriğini bilmeleri iyi olabilir.

,

6 Kişi Yorum Yaptı “Hollywood 30 Days İçeriği

 • özlem özgen dedi ki:

  mrb..satışınız hangi ilden yapılıyor acaba?ayrıca hollowod days sibutramin içeriyor söylentisi olmuştu ne kadar doğrdur?daha önce kullanmıştım.memnun kalmıştım..şimdi kullanmaya cesaret edemiyorum..5 kilo kadar vermek istiyorum..alaknıza şimdiden teşekkürler

  • admin dedi ki:

   Merhaba, gönderimlerimizi Ankara’dan yapıyoruz. İçerisinde herhangi bir kimyasal madde yoktur. Öyle olsa tarım bakanlığından onayını yitirirdi. Fakat ne yazık ki şuan üretimi söz konusu değildir.

 • sibel dedi ki:

  Ben 4ay önce sezeryanla dogum yaptm bebegm emmiyor emzirmyorum yani. Amelyatla dogum yaptgm icin bişe olurmu diye korkuyorum cesaret edemiyorum.

  • admin dedi ki:

   Merhaba, henüz yeni doğum yapmışsınız önce kendinizi toparlayınız. Daha önce zayıflama hapı kullanmayı düşünün.

 • DERYA dedi ki:

  merhabalar, ben yaklaşık 2 2,5 sene önce eniştemin çalıştığı eczanede bu ürünü gördüm ve denedim ve faydasını gördüm. şimdi ise piyasada yok. olmamasının bir sebebimi var orjinali kalmadı düşüncesine giriyor insan ister istemez. şimdi 5 kilo fazlalığım için almayı düşünüyorum fakat güvenemiyorum. beni bilgilendirir misiniz ürününüze kefil misiniz. bana acil lazım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir