Hollywood 30 Days banner
Hollywood 30 Days sipariş
Hollywood 30 Days ile Zayıflayın!!

Hollywood 30 Days Kullanımı

Hollywood 30 Days kullanımı, yüzde yüz bitkisel içerikli, zayıflamak ve genç görünmek isteyenlerin iyi bir seçeneği olan, gıda takviyesi bir üründür. İçeriğindeki maddelerin tamamen doğal olmasından dolayı, hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Hollywood 30 Days’i oluşturan bitkisel maddelerin, tok tutucu, yağ yakıcı, toksinlerden arındırıcı ve selülit tedavisinde hızlandırıcı etkilerinin olması gibi birçok etkileri bulunmaktadır.

Hollywood 30 Days Nasıl Kullanılır?
Hollywood 30 Days’in bir kutusu içerisinde tam 60 adet kapsül bulunmaktadır. Kullanım şekli ise, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden tam yarım saat önce, 2 adet Hollywood 30 Days kapsülün bir bardak su ile içilmesi önerilmektedir. Kullanıcı adaylarının kullanmadan önce dikkat etmesi gerekenler olabilir. Özellikle, başka bir ilaç kullanan hastaların mutlaka doktorlarına başvurarak, kullanıma uygunluklarından emin oldukları takdirde kullanmaları önerilmektedir.

Hollywood 30 Days kullanımı; 18 yaşından büyük, hem erkek hem de kadınlar için uygun bir gıda takviyesi ürünüdür. 18 yaşından küçük kişilerin kullanması asla önerilmemektedir. Günlük kullanım dozlarının aşılmasıda aynı zamanda önerilmeyen durumlardandır. Doz aşımı halinde bireylerin doktora başvurmaları gerekmektedir.

Hollywood 30 Days kullanımı ile; kişilerin doğal yolla zayıflaması ve genç görünmeleri sağlanmış olmaktadır. Aynı zamanda, formunu korumak isteyen kişilerinde kullanabiliceği bir üründür.Kişilerin ürünü kullanmadan önce mutlaka kullanım bilgilerini okumalı ve asla günlük dozun aşılmaması gerekmektedir. Ürünün kullanımı, hamile ve emziren annelere asla önerilmemektedir. Başka ilaç kullanan bireylerin doktorlarına danışması en önemli detaylardandır. Günlük dozun aşılması durumunda ya da belli başlı yan etkilerin hissedilmesi durumunda, doktora başvurulması mutlaka gerekli bir husustur. Bunlar, kalp atışının hızlanması, nefes darlığı ya da baş ağrısı ve dönmesi gibi durumlarda mutlaka doktora gidilmesi önemlidir.

,

4 Kişi Yorum Yaptı “Hollywood 30 Days Kullanımı

 • ümmühan dedi ki:

  Hollywood zayıflama hapı kullanıyorum tok karna işe yarar mı acaba?

  • admin dedi ki:

   Aç karnına kullanmalısınız. İşe yarar mı sorusuna da ürünün etkisi tokluk hissidir yemekten sonra bilimsel olarak aç karnına gördüğünüz etki kadar etki göremezsiniz.

 • Azimsiz dedi ki:

  Ben yeni başlıyacağim nasıl kullanırım yardım lütfen

  • admin dedi ki:

   Merhaba, bu ürün uzun süredir üretilmiyor. Sipariş hattımıza ulaşırsanız daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir