Hollywood 30 Days banner
Hollywood 30 Days sipariş
Hollywood 30 Days ile Zayıflayın!!

Hollywood 30 Days Nedir

Hollywood 30 Days; içeriği tamamen doğal olan, toksinlerden arındırıcı ve zayıflamaya yardımcı etkisi olan bir gıda takviyesidir. Bir adet kutu içerisinde tam 60 adet kapsül bulunmaktadır. İçeriğinde kimyasal madde bulunmamasının yanında, kısaca bahsedecek olursak, limon otu, üzüm çekirdeği ekstresi, rezene, lotus yaprağı ve sentella otu bulunmaktadır. İçeriğinde kullanılan maddeler yüzde yüz doğal maddelerdir ve katkı maddesi ya da kimyasal madde içermemektedir. Özellikle limon otu, üzüm çekirdeği ekstresi ve lotus yaprağının anti-oksidan etkisi sayesinde; toksinlerden arındırıcı etkisi, yağ yakıcı etkisi ve aynı zamanda tok tutucu etkileri bulunmaktadır. İçeriğinde bulunan anti-oksidan desteği sayesinde, kullanan kişilerin cildlerinde sıkılaştırıcı etkiside bulunmaktadır.

Hollywood 30 Days’in içerisinde kullanılmış olan sentella yaprakları selülit tedavilerinde kullanılan etkin bir maddedir. Sentella yaprakları içerisinde bulunan asit birleşimleri ile özellikle asiatik asit, selülitlerin giderilmesinde yardımcı bir etkili maddedir. Deri yapısında bulunan kollajen proteini, derinin taze ve sıkı görünmesini sağlayan bir proteindir. İnsanlar yaşlandıkça bu protein azalma gösterir ve deride sarkmalar, çizikler görülmeye başlar. Sentella yaprakları içeriğindeki asitleri sayesinde, kollajen proteini sentezi daha çok hızlanmaktadır ve daha hızlı bir şekilde iyileşmelerin görülmesini sağlamaktadır.

Hollywood 30 Days; zayıflamak ve formunu korumak isteyen hem erkek hem de bayanlar için iyi bir seçenek olabilmektedir. İçeriğinde kullanılmış olan lotus yaprağı sayesinde, iştahın kesilmesine yardımcı ve ayrıca yağ yakıcı özelliği bulunmaktadır. Ayrıca içeriğindeki rezene yaprakları sayesinde, cildin sıkılaşmasında yardımcı bir rol oynamaktadır. Üzüm çekirdeği ise; en güçlü anti-oksidan etkili, bitkisel madde olduğu bilinmektedir. Hücrelerin daha hızlı yenilenmesinde yardımcı olmaktadır. Limon otu; rahim ve kalp için koruyucu bir etki oluşturmaktadır. Aynı zamanda sakinleştirici özellikleri bulunduğu bilinmektedir.

,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir