Hollywood 30 Days banner
Hollywood 30 Days sipariş
Hollywood 30 Days ile Zayıflayın!!

Lida

Sahte lida
Çağımız teknoloji çağı olduğu için, birçok rağbet gören ürünün sahtesi çok kolay yapılabilmekte. Ama her şeyin orijinali sağlıklı olduğu gibi, her şeyde olduğu gibi zayıflama kapsülünün de orijinal olanını kullanmak gerekir. Sahte olanı kullanıldığı takdir de beklenmeyen etkiler ve hastalıklar görülebilir. Peki, özellikle son günlerde sahtelerine de orijinal dedikleri bu ürünler arasından orijinal olanı zayıflama kapsülünü nasıl ayırt ederiz? Öncelikle dış kutusu profesyonelce üretilmiş bu ürünün dışında vücudunu gazete ile sarmış bir bayan resmi bulunmakta. Ve kutusunda kabartmalara da yer verilmiş. Kullanım sırasında da orijinali iştahsızlık verir. Ancak sahte ürünlerde böyle bir etkiye çok fazla rastlanmaz.
Zayıflama kapsüllerini bire bir taklit etmeye çalışan sahte Lida üreticileri, kapsüllerinin koruyucu kısmını da yüksek kalitede basmışlar. Kapsülünün iç koruyu bölgesinde alüminyum kaplama var. Alüminyumun kalitesinden orijinal veya sahte olduğunu kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. Birde kapsüllerin renkleri var.
Kapsüllerin içinde bulunan tozun rengi etken maddeden kaynaklanmakta. Bu yüzden sahte Lida ürünlerinin içinde bulunan meyve ekstrelerinden kaynaklanan kapsül ekstreleri rengi ya yeşil ya da kar beyazı oluyor. Ancak orijinal zayıflama ürünlerinde kapsüllerde etken madde daha çok önde olduğundan orijinal kapsül ekstrelerinin rengi “kirli beyaz” rengindedir. Kapsüllerin dış rengi açık ve koyu yeşilden oluşuyor. Koyu yeşil rengi olan tarafta amblemi, açık yeşil olan tarafta ise seri numarası yazıyor. Birde orijinal zayıflama hapı kutusunun üzerinde üretim tarihi, son kullanma tarihi ve barkodu mutlaka yer almaktadır. Barkot demişken, barkodunu ışığa tuttuğunuzda barkot yansıma yapmakta. ile sağlıklı zayıflayan, özellikle uzak doğu ve Amerika’da binlerce insan tarafından kullanılan, besin takviyesi olan Lida’nın orijinalini ayırt edip almaya özen gösterin.

Lida Kullananların Yorumları
lida-ile-zayiflayanlarLida zayıflama kapsülü kullanmak isteyip kullanmakta tedirgin olanlar için, kullanıcılardan yorumlarını istedik. Mustafa K. “ imkânım olsaydı size önceki hali sonraki hali yapardım.” Sude D. “ ben haberlerde tehlikeli yazısını görmüştüm. Ama etrafımda kullanıp incelen arkadaşlarım vardı. Onların yanında kilolu kalamazdım üstelik onlardan önceden daha zayıfken. Ben uzun vaadeli kullanamadım kilo fazlalığım az olduğundan. Ama bakın aradan 1 yıl geçti hala sağlıklıyım üstelik hala aynı kilodayım” Gamze G. “ Ben Sude’nin, önceden kilolu olan arkadaşı. Altını çiziyorum önceden. Kilolarım yüzünden evde kalmak korkusu yaşıyordum. Lida zayıflama kapsülü ile tanıştım. Harikulade bir ürün. İlk kullandığım andan itibaren herkes değişikliği fark etti. En uzaktan akrabalar bile. 1.5 yıl oldu. Şimdi kilosu yüzünden bebeği olmayan bir bayana öneriyorum.” Adem V. “ erkekler kendi dış görünüşlerini pek takmaz derler, bu tam bir çılgınlık. Ya da ben kadın ruhlu yaratılmışım. Kilolarım yüzünden sanki herkes bana kötü gözle bakıyor herkes alay ediyor gibiydi. Bu tam bir takıntı haline gelmişti benim için. Derken annem internette görmüş. Sağlık bakanlığından da onaylı olduğunu öğrenince bir saniye bile durmadan hemen bir kutu sipariş ettim ilk 15 günde büyük farklar yaşadım artık dizlerimi katlayıp oturduğumda dışarıdan bakıldığında çok şişmanmış gibi görünmüyordum. İlk fark ettiğim kilomdan ziyade incelmem oldu. Teşekkürler üreticilere minnettarım. Ve tabi ki içinde bulunan bitkileri yaratan Rabbime sonsuz hamt olsun.” Reyhan Ç. “ geçirdiğim bir hastalık yüzünden içtiğim ilaçlar bende açlık yapıyordu. Günde 8 öğün yediğim günleri bile biliyorum. Ben kimseden duymadım. Eczanede rastlamıştım. Rafta duruyordu. İlaç sandım reçete almak gerekip gerekmediğini sormuştum. Besin takviyesi olduğunu öğrenince hemen aldım ve benim için hayatımın dönüş noktası oldu.”

Resmi Satış Sitesi: lidafit.net

, ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir